NFL.cz > Registrovaný uživatel Velikost textu

Detail registrovaného uživatele

Profil fanouška amerického fotbalu na NFL.cz

Profil uživatele: onpav

registrován: čtvrtek 1. listopadu 2012

Uživatel o sobě říká…

PATS!!!

Nejnovější komentáře od uživatele:

celkem: 716 komentářů
180497 onpav onpav napsal před měsícem:
Nepsalo se o tom, ale ta nedořešená kauza byla jeden z důvodů, proč šel Brady jinam. Kdyby zůstal, dostal by zase stopku na 4 zápasy za to, že mohl tušit, v Tampě si svou poslední sezónu může užít naplno.
180456 onpav onpav napsal před 2 měsíci:
Tak loni jsme sice byli nakonec 0-1, ale nemyslím si, že by se to mělo opakovat. Je normální, když se jednou za čas sezóna nevydaří.
180309 onpav onpav napsal před 2 měsíci:
Pořád Patriots, to se už nezmění, vždycky si zamiluji jeden tým a je to na celý život, v dobrém i ve zlém, takže ve fotbale fandím Spartě i v této době :-), v nhl Red Wings od prohraného Stanley Cupu proti Devils, ve formulích Williams od dob Damona Hilla a jeho marných bojů proti Schumacherovi (i když tu od přechodu na turbo motory už nesleduji), atd. :) Ale Bradyho u Bucs budu sledovat a budu mu přát, to je jasné ;-)
180306 onpav onpav napsal před 2 měsíci:
Povíme si v únoru, jestli šlo o e-sport ;) Jinak já obdivuji oba, nekloním se na ničí stranu, aktuální dominance Patriots byla způsobena vzácným sejitím se dvou GOATů v jednom týmu. Kdyby působili každý jinde, tak by v uplynulých 20 letech existovaly dva dominantní týmy, jež by se během dvacíti let neustále přetahovaly o titul. Kdo by byl úspěšnější, těžko říci, na základě Bradyho působení u Bucs už to nejspíš neposoudíme, bo Tomík už je přeci jen krapet za zenitem, alespoň soude dle jeho výkonů v poslední sezóně.
180289 onpav onpav napsal před 3 měsíci:
Díky za super článek, už jsem si říkal, jestli nejsi nakažený, žádný kopanec do Patriots a zrovna teď, ale poslední odstavec vše zachránil :D No už se těším, co budeš psát za rok po SB Pats vs Bucs, ve kterém se rozhodne o tom, kdo byl teda z těch dvou ten lepší ;)

Představujeme:

Troy Aikman

Troy Aikman

Tým: Cowboys (#8)
Pozice: Quarterback
Draft v roce: 1989


Troy Kenneth Aikman se stal jedničkou draftu roku 1989. Cowboys do mladé hvězdy vkládali velké naděje a Aikman se stal vůbec prvním nováčkem v historii klubu, který… Více informací o hráčovi

Víte, co je?

Pojem: A Gap

Mezera mezi Centrem a Ofenzivním Guardem. A Gap

Víte, co je?

Fanoušci s nejvíce body za srpen 2020:

+++ | off-line 0 bodů
0000Dunik13 | off-line 0 bodů
000 AndyGal | off-line 0 bodů
000 Bedyk | off-line 0 bodů
gaučový odborník | off-line 5020×
formic | off-line 4979×
Ježour | off-line 4533×
DebiQue | off-line 4506×
PS4

Šéfredaktor na Twitteru:

Doktor na Twitteru:

PS4