NFL Hot News: aktuální dění v NFL


NFL.cz > Registrovaný uživatel Velikost textu

Detail registrovaného uživatele

Profil fanouška amerického fotbalu na NFL.cz

Profil uživatele: Luc123

registrován: pátek 23. listopadu 2012

Nejnovější komentáře od uživatele:

celkem: 3739 komentářů
176965 Luc123 Luc123 napsal před 4 měsíci:
Můžeme projít zápas po zápase Já netvrdím, že je vše jeho chyba to v žádném případě. Ale v play-off je 10-8 a v prodloužení je 0-7-1. To je dlouhodobá statistika do které se počítá i štěstí a smůla na los a kdesi cosi, ale ty čísla nejsou tak dobrá jak v regular season. Dlouhodobě přitom mají Green bay dobrý tým, O-line mají roky výbornou, QB taky, WR vždy měli slušné a k tomu TE Nelson dlouhou dobu super. Obrana s Clayem byla také vždy velice slušná. Tomu týmu na papíře dlouhé roky nic moc nechybělo, ale prostě poskládat to na výhru v SB jim prostě nějak nejde. Saints mají podobný problém, nedokáží to přetavit k dobrému výsledku i když hraji rok co rok velice dobře a to ani když hrají doma. Podle mě to není náhoda
176955 Luc123 Luc123 napsal před 4 měsíci:
Bylo to po zranění starting QB, takže to je trochu specifické. Loni už hráli dobře do zranění Jimmyho a pak také, jen prohrávali těsné zápasy. Dnes je vyhrávají a tím i sebevědomí roste. Myslím, že na vás to bude stačit. 
176951 Luc123 Luc123 napsal před 4 měsíci:
Obecně v tom zápase jsem měl takový dojem, že to nejde na vaší stranu a i ty výroky sudích nebyl uplně vždy šťastné. Bylo tam několik holdingu o-line chiefs bez flagu a vám to hodili zrovna když to bylo po špatném prvním downu. Neřekl bych vůbec, že vás zařízli to ne, ale rozhodně vám tedy nešli na ruku. Chiefs ale byli lepší a Ryan hrál podle mě dobře, problém byl že vy jste nezatavili běhový útok Chiefs. Mahomes měl další možnost a pak už to bylo nebranitelné. 
176946 Luc123 Luc123 napsal před 4 měsíci:
Ještě k tomu Aaronovi, on je pořád výborný QB, ale nelžete si trochu do kapsy? Podle mě byl Aaron takový vždy. On prostě byl vždy náladový a když se nedařilo tak zase takový vůdce nikdy nebyl i když má samozřejmě dovednosti jako málokterý QB kdy měl. Vždy jsem říkal, že má skoro ve všem lepší Skills než Brady, ale kdyby se hrál zápas o můj život tak nasadím Bradyho. Tomu to nebude jedno. Statistika Aarona v play-off nebo v prodlouženích není náhodná a je dlouhodobá ne jen poslední 2 roky. 
176943 Luc123 Luc123 napsal před 4 měsíci:
Dneska se dá se více méně se vším souhlasit. Jen si myslím, že s tim Tannehillem to úplně pravda není. Rozhodně Titans neprohráli kvůli němu. On hrál to co bylo třeba, ale představa, že dají z každého drivu TD není reálná. Bohužel, Chiefs od druhé čtvrtiny zase z každého drivu skorovali a to je prostě tempo které nejce vydržet. Těch zbraní v útoku je prostě hodně a Mahomes jak píšeš také není úplně špatný. Otázkou je co se stane až dostane ten šek (35 na rok možná 40), který se dá čekat. Chiefs budou muset škrtnout ze soupisy 3-4 dobré hráče. 49ers byli jasně lepší, nemám rád ten tým nemám rád chiefs a nemám rad Packers. Bylo to opravdu hodně těžké kolo pro mě. Nemohou se ale zbavit jednoho dojmu, 49ers hráli dobře 7-8 let zpátky, každý rok bojovali v play.-off, pak vyhodili A. Smitha nechali si Kapelníka, který s tím sestaveným týme pro Alexe zahrál jedno super play.off, pak přišlo období temna a nyní se dostali nahoru, protože si sehnali typově stejné QB jakým byl Alex. Jimmy je prostě Alex 2.0 , klidný QB dělá málo chyb, hraje jisté pasy a k tomu silný a vyrovnaný tým. 49ers se vrátili k tomu co je zdobilo a ono to zase jde. Proti i ti Titáni s Tannehillem mají šanci nevím jestli na SB ale stabilně hrát nahoře o play-off mohou. 

Představujeme:

Larry Fitzgerald

Larry Fitzgerald

Tým: Cardinals (#11)
Pozice: Wide Receiver
Draft v roce: 2003


Larry Darnell Fitzgerald Jr. byl v roce 2004 během NFL draftu vybrán v 1. kole, jako 3. hráč celkově, týmem Arizona Cardinals. Od svého prvního… Více informací o hráčovi

Víte, co je?

Pojem: Blind Side

Strana, na kterou Quarterback nevidí a je na ní tedy „slepý“. Blind Side

Víte, co je?

Fanoušci s nejvíce body za červen 2020:

+++ | off-line 0 bodů
0000Dunik13 | off-line 0 bodů
000 AndyGal | off-line 0 bodů
000 Bedyk | off-line 0 bodů
gaučový odborník | off-line 5011×
formic | off-line 4971×
Ježour | off-line 4533×
DebiQue | off-line 4486×
PS4

Šéfredaktor na Twitteru:

Doktor na Twitteru:

PS4