NFL Hot News: aktuální dění v NFL


NFL.cz > Registrovaný uživatel Velikost textu

Detail registrovaného uživatele

Profil fanouška amerického fotbalu na NFL.cz

Profil uživatele: Luc123

registrován: 23. listopadu 2012

Nejnovější komentáře od uživatele:

celkem: 2961 komentářů
96326 Luc123 Luc123 napsal před 4 týdny:
Také mě to překvapilo(hlavně to načasování), asi chtěl majítel udělat gejzír a on mu ho nedal... U Bills je poslední dobou vidět, že Taylor bude starting QB ale GM odmítá stavět tým podle jeho spchopností, protože tuší že to prostě není ten franchise QB, který by to táhle několik let.. Možná takovou tu rozhodnost a určení jasného směru u něj majitel postrádal. Slávek ti ale k tomu dá určitě 10 důvodů proč se tak stalo.
95596 Luc123 Luc123 napsal před 4 týdny:
Josh je skvělý hráč, žádný Einstein to určitě není, ale některé ty tresty mi přišly mimo. Dát si sklenku v offseason a dosat trest několik zápasu to už mi fakt příje mimo i když chápu že je v odvykačce. Každopádně tenhle kluk má neuvěřitlný talent a já už si delší dobu hraji s myšlenkou že by se ho mohl pokusit zkrotit náš Bill. Mysím, že by to zvládl a Julio s Antoniem by měli velkou konkurenci v boji o post nejlepšího WR ligy. 
95407 Luc123 Luc123 napsal před měsícem:
Otvírak je to luxusní, přeci jenom Chiefs mají hru která by náš mohla fungovat. Jsou hodně variabilní a přeevším jejich passrush je dominantní. Takže Bradymu hned v prvním kole půjde o život. Pokud se ale O-line zase zlepší tak bychom to měli zvládnou. Útok Chief zase není tak dobrý aby nám dal +20 bodu a méně na výhru stačit nebude. 
95406 Luc123 Luc123 napsal před měsícem:
Můj Bold je že Browns vymění obě dvě své volby :-) 12 pick v pořadí vymění za Garoppola, protože na bordu letos není nikdo lepší k máni. No a první pick vymění za jiné 3 picky, Garrett je žhavé zboží a kdo by ho nechtěl ..
95349 Luc123 Luc123 napsal před měsícem:
Není vždy nutné o mrtvch mluvit jen v dobrém. Hernandez si svými činy nezasloužil aby o něm někdo pěl básně jaký to byl skvělý charakter. Je to vrah a o tom žádná. Já osobně to beru tak, že jsem ho osobně neznal nevím nic o tom případu ani motivech co ho k tomu vedly. Nemám chut ani potřebu se v tom dále hrabat. Já si ho pamatuji jen jako skvělého hráče a je mi líto, že jeho fotbalové dovednosti již není možné obdivovat na hřišti. Jeho výkony na hřišti byly skvělé a není důvod mu je odepírat jen proto, že v osobním životě byl tím kým byl. 

Představujeme:

Adrian Peterson

Adrian Peterson

Tým: Vikings (#28)
Pozice: Running Back
Draft v roce: 2006


  Adrian Lewis Peterson se narodil 21. Března 1985 v Palestine ve státě Texas. Adrian Peterson, přezdívaný "A. D."("All Day" - "celý den") a "Purple Jesus"… Více informací o hráčovi

Víte, co je?

Pojem: Extra Point

Po každém touchdownu má skórující tým možnost přidat k 6 bodům, které získá za touchdown ještě 1 bod navíc tzv. extra point. Během extra pointu je míč… Extra Point

Víte, co je?

Fanoušci s nejvíce body za květen 2017:

+++ | off-line 0 bodů
000 Bedyk | off-line 0 bodů
000 fruhba | off-line 0 bodů
000 Marty | off-line 0 bodů
Doktor | off-line 2969×
Luc123 | off-line 2961×
DebiQue | on-line 2829×
Aleš | off-line 2622×
PS4

Šéfredaktor na Twitteru:

Doktor na Twitteru:

PS4