NFL Scoreboard: aktuální výsledky NFL


NFL.cz > Registrovaný uživatel Velikost textu

Detail registrovaného uživatele

Profil fanouška amerického fotbalu na NFL.cz

Profil uživatele: Doktor

registrován: 21. srpna 2011

Nejnovější komentáře od uživatele:

celkem: 2949 komentářů
94536 Doktor Doktor napsal před 3 týdny:
uživatel je televizním komentátorem na stanici nova sport
U Dalvina je to jednoduchy. Jak se rika v Americe "who believes the tape, has no problem". Sam Mayock vzdy rika, ze zaznamy ze zapasu jso zaklad a ze pokud Combine potvrdi, co je videt na videu, tak neni co resit. Pokud to Combine nepotvrdi, tak je potreba se vratit k videu. Ja byt GM tymu v NFL, tak bych se k tomu videu vratil. Rozhodne nechci tvrdit, ze Cook nemuze byt hvezda - jen tvrdim, ze Combine se mu uplne nepovedl.
94534 Doktor Doktor napsal před 3 týdny:
uživatel je televizním komentátorem na stanici nova sport
Ted jak na to koukam, tak souhlasim, ze jsem to nenapsal uplne srozumitelne. Myslel jsem to tak, ze v roce 2015 se teprve zahrival a nikdo od nej nic necekal (v prvnich 2 zapasech 2015 hral jen chvilku) a teprve letos uz byl branej jako jvezda, ktera ma svuj tym nekam dotahnout. Bilance 4-8 a uspesnost prihravek pod 60% (coz je na univerzite dost hrozive cislo) jsou pro me dost zsadnimi vykricniky. A Scouting Combine jeho nedosttky jen potvrdil.
94503 Doktor Doktor napsal před 3 týdny:
uživatel je televizním komentátorem na stanici nova sport
Já se toho reache pro Trubiskyho po pravdě obávám. Co jsem četl, tak se managementu Bears hodně líbí a do druhého kola nevydrží. Takže buď sáhnou třeba po Adamsovi a zkusej se natradovat zpátky do prvního kola, nebo si pekelně reachnou pro svého vytouženého QB.
92190 Doktor Doktor napsal před 2 měsíci:
uživatel je televizním komentátorem na stanici nova sport
já myslím, že by spíš akceptoval paycut Tony. Ale myslím, že to, že udělali s Brockem chybu, už ani přiznávat nemusí. To už vidí úplně všichni. Navíc to myslím už přiznali, když dali na konci sezóny přednost Savagovi :)
92187 Doktor Doktor napsal před 2 měsíci:
uživatel je televizním komentátorem na stanici nova sport
Já očekávám velkou přestřelku. Taky víc věřím Atlantě (přece jen ta secondary Packers vážně nestojí za moc), ale na druhou stranu bych nebyl až tak kategorický v tom, že Packers postoupit nemůžou. Je to jen fotbal - a navíc mají Aarona.

Představujeme:

Larry Fitzgerald

Larry Fitzgerald

Tým: Cardinals (#11)
Pozice: Wide Receiver
Draft v roce: 2003


Larry Darnell Fitzgerald Jr. byl v roce 2004 během NFL draftu vybrán v 1. kole, jako 3. hráč celkově, týmem Arizona Cardinals. Od svého prvního… Více informací o hráčovi

Víte, co je?

Pojem: End Line

Koncová lajna, která označuje konec hrací plochy a ohraničuje konec end zone. Z druhé strany je end zone ohraničena goal line. End Line

Víte, co je?

Fanoušci s nejvíce body za březen 2017:

+++ | off-line 0 bodů
000 Bedyk | off-line 0 bodů
000 fruhba | off-line 0 bodů
000 Marty | off-line 0 bodů
Luc123 | off-line 2953×
Doktor | off-line 2949×
DebiQue | off-line 2749×
Aleš | off-line 2599×
PS4

Šéfredaktor na Twitteru:

Doktor na Twitteru:

PS4