NFL Hot News: aktuální dění v NFL


NFL.cz > Registrovaný uživatel Velikost textu

Detail registrovaného uživatele

Profil fanouška amerického fotbalu na NFL.cz

Profil uživatele: koriOFB

registrován: pondělí 12. září 2011

Nejnovější komentáře od uživatele:

celkem: 4 komentáře
14572 koriOFB koriOFB napsal před 88 měsíci:
otázkou zůstává kdo z "druhé lajny" je kvalitnější QRB, já osobně jsem na to dost zvědav, byť tipuju 49ers ale to spíš kvůli jejich běhové hře, které i tak dost věřím, ale uvidíme, za miliony se to sázet nedá :-)
11613 koriOFB koriOFB napsal před 91 měsíci:
2012-09-06 - SPORT 1
02:30
americký fotbal
NFL, New York Giants – Dallas Cowboys, 1. kolo, Zahajovací hra (živě)

2012-09-06 - SPORT2
14:15
americký fotbal
NFL, New York Giants – Dallas Cowboys, 1. kolo, Zahajovací hra (repríza)

2012-09-06 - SPORT1
22:30
americký fotbal
NFL, New York Giants – Dallas Cowboys, 1. kolo, Zahajovací hra (repríza)

2012-09-09 - SPORT 1
22:15
americký fotbal
NFL, Green Bay Packers – San Francisco 49ers, 1. kolo (živě)
Téma: Sport TV
10982 koriOFB koriOFB napsal před 92 měsíci:
Jsem rád, že jste to borci upřesnili, přeci jen najít něco o programových schématech NFL na našich tv je kumšt. Jsem zvědav, kterak budou karty rozdány po skončení 3letého cyklu, to zn. které stanice budou usilovat o další období... pevně věřím, že se do toho "trošku" zapojíte. Mám štěstí, že chytám i Sporty 1,2 a ESPN i když přeci jen Váš živelný komentář je o něčem jiném, je to něco ve stylu Roberta Bakaláře na Eurosportu, to taky býval obrovský nadšenec a propagátor sportu, jenž miloval. Jak s oblibou říkával, měl místo mozku kolo... :-)
Ještě bych se rád zeptal, zda-li se znáte popř. nějak spolupracujete s komentátory(-em) ze stanice Sport 1. Myslím, že se taky vyzná i když zábava je přeci jen na vaší straně, ale každý má asi svůj styl a já to beru tak, že se stále učím.
Co se týče setkání  u superbowlového finále, tak ten nápad zní dost dobře, jak psal Zlíňák, že by dojel i nás z Brna by pár vyjelo... Určitě bych pouvažoval, přeci jen jsem našenec teprve pár sezón odkojen na Novasportu a Maddenu :-) takže stále ještě trochu vychytávám nějaké špeky z pravidel a to by bylo určo taky zajímavé poklábosit popř. nechat si vysvětlit od povolanějších.
No jsem zvědav jak se vše vyklube, nápad rozhodně výborný a moc bych si pak při takovém finále, pokud by ta Vaše session vyšla, přál na QB Joe Flacca. Myslím, že by bylo o zábavu a hecování postaráno :-)))
762 koriOFB koriOFB napsal před 102 měsíci:
mates007: máš pravdu ta soutěž je zábavná, ale je fakt že i když si vždy projedu všechny zápasy co jsem natipoval, tak stejně ve finále (když to tedy otrocky nesčítám) nevím kolik jsem za to kolo pobral. Každopádně alespoň bodové údaje u mého nicku po přihlášení by neuškodily, když už tam může být i obrázek:-)

Ale jinak souhlas parádní stránky v češtině, v ang. jsem lovil hlavně statistiky a aktuální výsledky, tady si člověk aspoň něco počte a hlavně dozví, přeci jen jsem stále na počátku objevování této pěkné hry. Tímto děkuji i komentátorům na Novasportu kteří též přispívají svým vystupováním v TV k oblíbenosti AF, člověk se skutečně i zasměje - jen tak dál!

Představujeme:

Tom Brady

Tom Brady

Tým: Patriots (#12)
Pozice: Quarterback
Draft v roce: 1999


Brady byl během 2000 NFL draftu vybrán v 6. kole, jako 199. hráč celkově týmem, New England Patriots. Ve své dosud mimořádně úspěšné profesionální fotbalové… Více informací o hráčovi

Víte, co je?

Pojem: Defensive Lineman

Defenzivní lajmen. Je hráč, který je součástí Defenzivní lajny. Defenzivní lajna je složena z čtyř Defenzivních linemanů (dvou Defenzivních Tacklů a dvou… Defensive Lineman

Víte, co je?

Fanoušci s nejvíce body za únor 2020:

+++ | off-line 0 bodů
0000Dunik13 | off-line 0 bodů
000 AndyGal | off-line 0 bodů
000 Bedyk | off-line 0 bodů
gaučový odborník | off-line 4959×
formic | off-line 4843×
Ježour | off-line 4519×
DebiQue | off-line 4389×
PS4

Šéfredaktor na Twitteru:

Doktor na Twitteru:

PS4