NFL.cz > Registrovaný uživatel Velikost textu

Detail registrovaného uživatele

Profil fanouška amerického fotbalu na NFL.cz

Profil uživatele: Mi.Tch

registrován: úterý 9. ledna 2018

Nejnovější komentáře od uživatele:

celkem: 366 komentářů
180673 Mi.Tch Mi.Tch napsal před 19 hodinami:
Zatímco v PAC 12 se rozhodli jednomyslně, tak v BIG 10 to vypadá, že se s tím nechtějí úplně všichni smířit a Nebraska a částečně i Ohio state mluví o nějakých alternativách jak hrát....
ACC a SEC zatím tvrdí, že chtějí na podzim hrát a zdravotní expert konference ACC tvrdí, že lze sehrát sezónu bezpečně, ale ne s nulovým rizikem....Uvidíme jak to skončí, ale podle mě se letos nic neodehraje.
Hráči, kteří přijdou o tuto sezónu budou mít garantovaný rok navíc. Takže i letošní senioři, kteří by po sezóně skončili a šli na draft mohou hrát i příští sezónu (pokud se tak rozhodnou). 
Divize II a III své sezóny zrušili už minulý měsíc. 
180672 Mi.Tch Mi.Tch napsal před 19 hodinami:
College vsuvka: 
Konference Big10 a PAC 12 odložili všechny podzimní sporty včetně fotbalu. Letos se tedy hrát v těchto konferencích nebude. Možností je, že se sezóna odehraje příští rok na jaře. 
179848 Mi.Tch Mi.Tch napsal před 4 měsíci:
Ano nepřekvapuje mě to:-).  Jestli je to parník? Nevím, neřekl bych až tak kategoricky. Mám na to nějakou svou teorii, kterou třeba někdy rozeberu :-). Každopádně to ještě nějakou dobu bude trvat a jen tak se ten trend nezmění. 
179530 Mi.Tch Mi.Tch napsal před 4 měsíci:
Tak Johny byl ztracen pro úspěšnou kariéru v NFL dávno před Wonderlicem. Jeho off-field issues byly veřejně známé už na college a před draftem. Jeho draftování byl normální gamble. 
179528 Mi.Tch Mi.Tch napsal před 4 měsíci:
Na tom se určitě shodneme :-). Nicméně možná to pro některé skauty bude nějaká kontrolka, aby věděli na co se ještě zaměřit, ale v konečném důsledku to vliv rozhodnutí zda vzít či nevzít bude mít jen minimální. Můj předchozí koment byl spíš obecný k celkovému pohledu na inteligenci hráče, která ho definuje celkově i do budoucna. Určitě bude populárnější i u fanoušků někdo, kdo je inteligentní, klidný atd. - líp to prodává dresy, merch apod než když je někdo dickhead (tím nemyslím, že Tua je), i když fotbalově nadaný. Pokud má někdo dlouhodobější vizi tak i těmhle věcem může přikládat nějakou (i když minimální) váhu. Navíc to jestli je inteligentní i jinak než fotbalově už mohli zjistit v rámci pohovorů na combine nebo v dalších měsících před draftem. 

Představujeme:

Ray Lewis

Ray Lewis

Tým: Ravens (#52)
Pozice: Linebacker
Draft v roce: 1995


  NFL kariéra ve zkratce Ray Anthony Lewis byl v roce 1996 během NFL draftu vybrán v 1. kole, jako 26. hráč celkově, týmem Baltimore Ravens.… Více informací o hráčovi

Víte, co je?

Pojem: Hail Mary

Hail mary pass je slavný název pro velmi dlouhý pass (nahrávku quarterbacka), která má malou naději na úspěch. Hail Mary

Víte, co je?

Fanoušci s nejvíce body za srpen 2020:

+++ | off-line 0 bodů
0000Dunik13 | off-line 0 bodů
000 AndyGal | off-line 0 bodů
000 Bedyk | off-line 0 bodů
gaučový odborník | off-line 5020×
formic | off-line 4979×
Ježour | off-line 4533×
DebiQue | off-line 4507×
PS4

Šéfredaktor na Twitteru:

Doktor na Twitteru:

PS4