NFL Hot News: aktuální dění v NFL


NFL.cz > Registrovaný uživatel Velikost textu

Detail registrovaného uživatele

Profil fanouška amerického fotbalu na NFL.cz

Profil uživatele: artaxerxes

registrován: úterý 20. září 2011

Nejnovější komentáře od uživatele:

celkem: 1189 komentářů
180508 artaxerxes artaxerxes napsal před měsícem:
No to si úplně nemyslím - styl hry Patriots by mu mohl vyhovovat, ale mluvilo se o tom, že Cam není zrovna QB, který má rád složitá útočná schemata (dokonce v prvních letech v Panters mu je museli zjednodušovat) a v těch se Patriots vyžívají.
180449 artaxerxes artaxerxes napsal před 2 měsíci:
K OBJ - pokud se nemýlím, tak u nás na něj taky nekompletoval s Elim 10 hodů na zápas, ale ztěží polovinu, ale byl hodně využíván na Big Plays. To bude asi důvod, proč chtěl tak pryč...

Vaše divize bude zase hodně zajímavá - osobně čekám, co zase předvede se Steelers Mike Tomlin, protože loni upletl z hovna úctyhodný bič a pokud Big Ben bude v pořádku a ta jejich obrana bude šlapat jak letos, tak to bude zajímavé.
Ravens ale zastaví od vítězství v divizi jen zranění Lamara, ale ikdyž si to vůbec nepřeji, tak si myslím, že si na něj někdo letos počká.

A Browns - já souhlasím s tím, že 9:7 je reálných, ale spíše bych čekal, že to na play-off stačit nebude (WC bych tipl Raiders a Patriots)

180369 artaxerxes artaxerxes napsal před 2 měsíci:
Pěkný rozbor.
Já osobně nesouhlasím s tím, že Love je dobrý pick - dle mého by to byl dobrý pick, kdyby ho vzal defakto jakýkoliv tým, který má SB hodně daleko, ale Packers byli letos 13-3 a to mluvíme o tom, že Aaron měl horší sezónu. Nic proti, ale na rozdíl od Saints, Packers mají těch slabin víc a čekal bych, že se je budou snažit zalátat.

Love může být budoucnost, ale Packers mají tým i QB na to, aby se do SB dostali hned, proto bych čekal spíše posílení OL, defenzivy nebo další cíl pro Aarona.

A nesouhlasím ani s tím, že úkolem trenéra není učinit Aarona šťasným - Šťasný Aaron je nejlepší QB v NFL, nespokojený Aaron je sice pořád výborný QB, ale mám pocit, že je pak rušívý element v týmu.
180240 artaxerxes artaxerxes napsal před 3 měsíci:
Omlouvám se za češtinu - úprava textu v mobilu a hned to vypadá jako by to psal Homo Sapiens Neadrtalensis.
180239 artaxerxes artaxerxes napsal před 3 měsíci:
Za mně mi přijdou jedině Jaguars k jako tým, který by mohl překvapit a vyhrát divizi. Ale je spíše průměrností týmů okolo. Texans mají šílence na postu GM a HC, Rivers může klidně bouchnout a u Titans by mohl být problém pokud by se zranil RB Henry.

Představujeme:

Adrian Peterson

Adrian Peterson

Tým: Vikings (#28)
Pozice: Running Back
Draft v roce: 2006


  Adrian Lewis Peterson se narodil 21. Března 1985 v Palestine ve státě Texas. Adrian Peterson, přezdívaný "A. D."("All Day" - "celý den") a "Purple Jesus"… Více informací o hráčovi

Víte, co je?

Pojem: Defensive Coordinator

Defenzivní koordinátor („trenér obrany“) je spolu se svým protějškem, offensive coordinatorem („trenérem útoku“), nejdůležitějším členem trenérského týmu,… Defensive Coordinator

Víte, co je?

Fanoušci s nejvíce body za srpen 2020:

+++ | off-line 0 bodů
0000Dunik13 | off-line 0 bodů
000 AndyGal | off-line 0 bodů
000 Bedyk | off-line 0 bodů
gaučový odborník | off-line 5020×
formic | off-line 4979×
Ježour | off-line 4533×
DebiQue | off-line 4506×
PS4

Šéfredaktor na Twitteru:

Doktor na Twitteru:

PS4